OBJAVOVANIE NOVÉHO

Kompletne prepracovná Honda Civic je presne tým autom, ktoré hľadáte. Ponúka správnu kombináciu štýlu, komfortu a veľkorysého vnútorného priestoru so športovým výnimočným vzhľadom.

  • VEĽKÝ KUFOR

    478 litrov

  • FLEXIBILNÉ ZADNÉ SEDADLÁ

    Rozdelenie 60/40

Posunúť

Umenie dizajnu

Civic upúta pozornosť kdekoľvek.

Zadný pohľad na Hondu Civic.

Prvá vec, ktorá vás upúta, je nízky, aerodynamický profil. Niet pochýb, že toto auto s výrazným športovým vzhľadom je stvorené pre výkon.

Nezameniteľný

Veľké nasávače vzduchu vpredu spolu s prednou mriežkou dodávajú modelu Civic agresívny charakter. Ak sa na Civic pozriete zboku alebo z ktoréhokoľvek iného uhla, všetko na seba nádherne nadväzuje. Je na prvý pohľad zrejmé, že každý centimeter tohto auta je stvorený pre jazdu.

Bočný pohľad na Hondu Civic.
Predný pohľad na Hondu Civic.

Pohľad zvnútra

Športový charakter vozidla dopĺňajú interiérové prvky, ako sú napríklad zliatinové pedále alebo kožený volant. Interiér modelu Civic bol ale vytvorený aj s dôrazom na pohodlie, s veľkým priestorom na nohy, prémiovými materiálmi a luxusnými sedadlami.

Ešte viac priestoru

Variabilné sklopné zadné sedadlá delené v pomere 60:40 zväčšujú úložnú kapacitu modelu Civic. Pridajte k tomu široké dvere batožinového priestoru, vďaka ktorým je nakladanie a vykladanie oveľa jednoduchšie, a budete sa čudovať, čo všetko sa do tohto auta zmestí.

Trojštvrťový pohľad zozadu na Hondu Civic – záber batožinového priestoru.

Batožinový priestor modelu Civic je možné jednoducho prispôsobiť, aby sa do neho zmestili všetky veci, ktoré potrebujete odviezť.

Pohľad vodiča na palubnú dosku v interiéri modelu Honda Civic.

Kokpit vodiča je ideálne navrhnutý pre každú situáciu, v ktorej sa ocitnete. Aj vďaka nemu poskytuje Civic skvelú spätnú väzbu a kontrolu nad vozidlom, takže si môžete kedykoľvek dopriať perfektný zážitok zo športovej jazdy.

Vynikajúce spojenie

Zostaňte v kontakte so všetkým, čo máte radi – vrátane priateľov a hudby.

Detailný záber na informačno-zábavný systém Honda CONNECT s navigáciou Garmin.

*Iba vybrané výbavy. Dostupnosť systému Android Auto™ sa môže meniť a môže sa líšiť v závislosti od geografickej polohy. Funkcie, aplikácie a služby Apple CarPlay® sa môžu meniť a nemusia byť k dispozícii vo všetkých oblastiach.

Pomocou pripojenia Bluetooth® alebo USB môžete mať prístup k informáciám a zoznamom skladieb vo svojom smartfóne. Môžete tiež preniesť funkcie z displeja vášho smartfónu prostredníctvom systému Apple CarPlay® alebo Android Auto™ na 7-palcovú dotykovú obrazovku. Získate tak prístup k aplikáciám umožňujúcim uskutočňovať hovory a odosielať a prijímať správy*.

Ďalšie možnosti pripojenia

Vopred nainštalovaný internetový audioprehrávač AHA™ vám tiež umožňuje počúvať obľúbené hudobné stanice, podcasty a spravodajstvo. Keď auto stojí na mieste, môžete si dokonca pozrieť film cez rozhranie HDMI.

Detailný záber na informačno-zábavný systém Honda CONNECT s technológiou Apple CarPlay.
Späť na hlavnú stránku
Honda

Loading