ŠPORTOVÝ A ŽIVÝ

Elegantné, ostré aerodynamické línie vyzerajú úchvatne, interiér s nádychom pretekárskeho vozidla a najpriestrannejší interiér vo svojej triede, ktorým Civic Type R vyniká, robí z tohto vozidla jedinečný hatchback.

Telo a duša

Úplne nové

20-palcové

zliatinové kolesá

Viac miesta

420 litrov

batožinového priestoru

Posunúť

Pravá tvár

Bude váš Civic Type R nápadný a športový alebo vám viac vyhovuje tmavý a elegantný štýl? Vyberte si farbu a pozrite sa, ako vyzerá.

Biela Championship White

Bočný pohľad na vozidlo Honda Civic Type R vo farbe Championship White.

Priťahuje pohľady

Svalnatý vzhľad.

Zadný trojštvrťový pohľad zhora na model Honda Civic Type R.

Model Type R neskrýva svoju osobnosť – od zadných svetiel až po predné svetlomety je to vozidlo vytvorené pre pôžitok z jazdy.

Je úchvatne elegantný, no súčasne agresívne športový. Model Type R bol navrhnutý s dôrazom na špičkovú aerodynamiku – tvar minimalizujúci odpor vzduchu a zdvih – ako aj s neprehliadnuteľným vzhľadom.

Neprehliadnuteľný

Jedinečné 20" zliatinové disky dopĺňajú agresívny športový štýl. Toto vozidlo sedí nízko a vďaka pneumatikám 245/30 ZR20, ktoré dokonale vypĺňajú blatníky, vyzerá úžasne. Karosériu nemožno prehliadnuť – je navrhnutá s krátkymi presahmi a pevnými líniami na zlepšenie prúdenia vzduchu nad vozidlom aj pod ním pre zvýšenú stabilitu pri vysokej rýchlosti.

Predný trojštvrťový pohľad na model Honda Civic Type R so zapnutými prednými svetlometmi.

Aerodynamika navrhnutá na prekonávanie rekordov.

Priblížený pohľad na blatníky a prieduchy vozidla Honda Civic Type R.

Prieduchy sú umiestnené čo najbližšie ku karosérii, čo prináša zvýšený prítlak, menší odpor vzduchu a znížené turbulencie.

Víťaz pretekov v oblasti priestoru

Nie je to ilúzia, je to realita.

Trojštvrťový pohľad na športové sedadlá modelu Honda Civic Type R

Tieto športové sedadlá boli navrhnuté a vytvarované špeciálne pre model Type R a poskytnú vám pohodlie a oporu vo všetkých jazdných podmienkach.

Model Civic Type R prichádza s najväčším priestorom v interiéri svojej triede, nízkym ťažiskom a optimálnou jazdnou polohou. Nové pretekárske sedadlá špeciálne vytvarované s inovovaným polstrovaním – sú najľahšie sedadlá pre model Type T, aké boli doposiaľ vytvorené.

Vyššia kapacita

Keď práve nederiete gumy na okruhu, model Type R prejaví aj svoju praktickú stránku. Predstavte si napríklad víkend s niekoľkými priateľmi – do veľkého batožinového priestoru modelu Type R sa ľahko zmestí všetko potrebné na cestu aj vaša batožina.

Predný pohľad na palubnú dosku a interiér modelu Honda Civic Type R.

Model Typ R vás zláka na dynamickú jazdu vďaka nižšej jazdnej pozícii a pútavým červeným detailom v interiéri.

Trojštvrťový pohľad na palubnú dosku a kožený volant modelu Honda Civic Type R

Lepšie pripojenie

Zostaňte v kontakte so všetkým, čo máte radi – vrátane rodiny, priateľov a hudby.

Priblížený pohľad na obrazovku systému CONNECT modelu Honda Civic Type R

Môžete jednoducho zvoliť požadovanú funkciu prostredníctvom ikon, ktoré sa zobrazujú na 7-palcovej dotykovej obrazovke systému Honda CONNECT.

Pomocou pripojenia Bluetooth® alebo USB môžete mať prístup k informáciám a zoznamom skladieb vo svojom smartfóne. Môžete tiež preniesť funkcie z displeja vášho smartfónu prostredníctvom systému Apple CarPlay® alebo Android Auto™ na 7-palcovú dotykovú obrazovku. Získate tak prístup k aplikáciám umožňujúcim uskutočňovať hovory a odosielať a prijímať správy, keď vozidlo stojí*.

Vždy v spojení

Vopred nainštalovaný internetový audioprehrávač AHA™ vám tiež umožňuje počúvať obľúbené hudobné stanice, podcasty a spravodajstvo. Keď auto stojí na mieste, môžete si dokonca pozrieť film cez rozhranie HDMI.

Vodič používajúci systém rozpoznávania hlasu modelu Honda Civic Type R

Vďaka rozpoznávaniu hlasu a pripojeniu Bluetooth® máte prístup k informáciám, ako sú zoznamy skladieb uložené vo vašom smartfóne.

*Iba vybrané výbavy. Dostupnosť systému Android Auto™ sa môže meniť a môže sa líšiť v závislosti od geografickej polohy. Funkcie, aplikácie a služby Apple CarPlay sa môžu meniť a nemusia byť k dispozícii vo všetkých oblastiach. Apple CarPlay je obchodná značka spoločnosti Apple Inc.registrovaná v USA a v ďalších krajinách. 

Späť na hlavnú stránku
Honda

Loading