Bočný pohľad na model Honda e, ktorý sa nabíja v garáži.

PRIPOJTE SA K ENERGII

Môžete sa úplne spoľahnúť, že nabíjačka Honda zaistí dokonalú kompatibilitu spoločne s radom príslušenstva na nabíjanie Honda, ktoré vám pomôže pripojiť sa k zdroju napájania.

Posunúť

Pripojte sa so značkou Honda

Prečo by ste mali nabíjať s nabíjačkou Honda Power Charger.

Rýchla a spoľahlivá

Až 22kW (tri fázy) alebo 7,4 kW (jedna fáza) s integrovaným monitorovaním výkonu, ktorý zisťuje dosiahnutie maximálneho prípustného prúdu. Nabíjačka Honda Power Charger vám umožňuje nabiť vozidlo Honda e na 100 % za 4,1 hodiny* za predpokladu, že ide o 32 A zdroj, čo je podstatne rýchlejšie než štandardná zásuvka. Honda e sa optimálne nabíja pomocou pripojenia na striedavý prúd v domácnosti, a ak dôjde k chybe, funkcia automatickej obnovy sa po rýchlej bezpečnostnej kontrole pokúsi obnoviť nabíjanie, hneď ako budú splnené všetky bezpečnostné podmienky.

* Doba nabíjania vypočítaná od zobrazenia kontrolky na prístrojovej doske signalizujúcej žiadosť o nabíjanie.

Jednoduché a pohodlné

Nabíjačka Honda Power Charger obsahuje so stavový indikátor LED, ktorý signalizuje aktuálny režim a digitálnym displejom zobrazujúcim množstvo použitej energie. Keď je kábel pripojený, uzamkne sa na oboch koncoch s cieľom dosiahnuť maximálnu bezpečnosť.

Extra bezpečnosť

Nabíjačka Honda Power Charger obsahuje detektor úniku prúdu, ktorý spolupracuje s prúdovým chráničom typu A pri pripojení v domácnosti. Je vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri.

Doma v bezpečí

Nabíjačka Honda Power Charger sa jednoducho používa a je určená na jednoduchú integráciu s najobľúbenejšími technológiami inteligentných domácností. Vďaka protokolom UDP, Modbus TCP a vstupnému spínaču sa dokáže ľahko pripojiť k technológii, ktorá je ústredným prvkom mnohých domácností.

MÁTE OPRÁVNENIE?

AK BÝVATE V BYTOVOM DOME, MÁ ZMYSEL POUŽIŤ BEZKONTAKTNÉ KARTY, ABY STE NABÍJAČKU MOHLI POUŽÍVAŤ LEN VY A OPRÁVNENÉ OSOBY.

Záber demonštrujúci použitie bezkontaktnej karty pri používaní nabíjačky.
Záber demonštrujúci použitie bezkontaktnej karty pri používaní nabíjačky.

Ak máte firemné vozidlo, s nabíjačkou Honda Power Charger môžete nabíjanie doma vyúčtovať napríklad zamestnávateľovi. Vďaka voliteľnému meraciemu systému so schválením MID alebo osvedčením M&E.

Lepšia ochrana

Ak je nabíjačka Honda Power Charger pripojená prostredníctvom spoľahlivého systému Modbus, môže skontrolovať celkovú spotrebu vašej domácnosti.
Nabíjačka jednoducho reguluje nabíjanie vozidla Honda e v závislosti od aktuálnej spotreby, čím znižuje riziko preťaženia vašej elektrickej siete.

Detailný záber nabíjačky Honda Power Charger v nabíjacej stanici.

NABÍJANIE S NABÍJAČKOU HONDA POWER

Na výber máte tri nabíjačky.

Nabíjačka Honda Power Charger

Ponúka nabíjaciu kapacitu až 22 kW na rýchlejšie nabíjanie v domácnosti. Až 22 kW trojfázovo/7,4 kW jednofázovo.

Nabíjačka Honda Power Charger S

Na rozdiel od nabíjačky Honda Power Charger táto nabíjačka umožňuje inteligentné nabíjanie, možnosť nastaviť používateľské oprávnenia a integráciu s inteligentnou domácnosťou prostredníctvom protokolu UDP.

Nabíjačka Honda S+

Táto špičková nabíjačka obsahuje všetky funkcie zvyšných dvoch modelov. Ponúka však aj riešenia elektronickej mobility, ako je napríklad lokálna správa zaťaženia pomocou nabíjačky Power Charger S+ v role komunikačného centra alebo s externým meračom energie prostredníctvom protokolu Modbus TCP.

*Popísané funkcie závisia od vybratej verzie.

 

Detailný záber nabíjačky Honda Power Charger S+.

Zobrazená nabíjačka má označenie Honda Power Charger S+. Všetky tri nabíjačky sa dodávajú s uzávermi alebo bez nich v závislosti od právnych predpisov v príslušných krajinách.

Model demonštrujúci použitie aplikácie My Honda+, ktorá odosiela informácie o stave nabíjania.

Pomocou aplikácie My Honda+ vám vozidlo Honda e pošle aktuálne informácie o stave nabíjania.