Prejdite na full hybrid
s novým modelom Honda Jazz e:HEV

Nový Jazz je pohodlný, priestranný a tiež dynamický. Vďaka vyspelej full hybridnej pohonnej jednotke e:HEV poskytuje vysoký elektrifikovaný výkon a nízku spotrebu paliva počas každej jazdy.

Honda Jazz je full hybrid. Stačí stlačiť plynový pedál a naplno sa prejaví jeho dynamický elektrifikovaný výkon.

Technická ikona

Zažite ten rozdiel

Jazdiť vo full hybride Honda je skvelý pocit. Máme dlhoročné skúsenosti s hybridnými technológiami a technická dokonalosť full hybridného systému e:HEV spoločnosti Honda je zárukou, že naše full hybridné vozidlá dokážu efektívne jazdiť napríklad na tichý elektrický pohon. Nový Jazz poskytuje unikátny elektrifikovaný výkon a dokáže jazdiť s veľmi nízkou spotrebou paliva v reálnych podmienkach.

Symbol akumulátora

Nevyžaduje nabíjanie zo zásuvky

Full hybridné modely Honda s technológiou e:HEV sú samonabíjacie, pretože získavajú potrebnú elektrickú energiu zo spaľovacieho motora a tiež regeneračného brzdenia. Nie je potrebné ich pripájať k elektrickej sieti, vďaka čomu ušetríte čas a budete mať menej starostí.

Ikona hospodárnosti

Ešte úspornejší

Na plnú nádrž dokáže full hybridný Jazz prejsť až 869 kilometrov*, počas ktorých dosahuje kombinované emisie CO2 len 104 g/km*. A čo je ešte dôležitejšie, tieto pôsobivé hodnoty dosahuje bez obetovania vášho pohodlia alebo výkonu. * Platí pre verziu Jazz Advance.

Ikona 5 rokov

Pokoj v duši

Energia z akumulátora full hybridného modelu Jazz poháňa elektrický motor, vďaka čomu budete mať k dispozícii vysoký výkon. Na komponenty hybridného systému máte záruku 5 rokov alebo do nájazdu 100 000 km*. Navyše môžete využiť náš 8-ročný vernostný program, počas ktorého vám v prípade poruchy akumulátora dáme nový. *Podľa toho, čo nastane skôr.

Elektrický režim poskytuje okamžité zrýchlenie z nulovej rýchlosti prostredníctvom elektrickej energie uloženej v akumulátore, ktorá poháňa elektromotor.

Full hybridný režim využíva kombináciu elektromotora a spaľovacieho motora a ponúka optimálny výkon aj pôsobivé zrýchlenie.

Spaľovací motor priamo poháňa kolesá modelu Jazz a využíva sa napríklad na udržanie vyšších, ustálených rýchlostí a zároveň na nabíjanie akumulátora, ak je to výhodné.

Regeneračný brzdný systém využíva brzdenie elektromotorom, ktorý generuje elektrickú energiu na nabíjanie akumulátora.

Videá Honda Jazz e:HEV

Pozrite si nižšie uvedené videá, v ktorých nájdete prechádzku funkciami a technológiami modelu Honda Jazz.

Full hybridný výkon Full hybridný model Honda Jazz e:HEV automaticky prepína medzi jazdnými režimami, a zaisťuje tak optimálny výkon a efektivitu v akejkoľvek situácii. Je tak plynulý a tak jednoducho sa riadi, že nemusíte robiť nič iné, než si užívať jazdu.

Technológie a konektivita vo vozidle Modely Honda Jazz a Jazz Crosstar sú vybavené najmodernejšími technológiami, zábavným systémom a možnosťami pripojenia. Všetky funkcie sú integrované a ľahko sa používajú, preto sa môžete spoľahnúť na dokonalejšie pripojenie a zábavnejší priebeh každej cesty.

Dizajn exteriéru a interiéru Pozrite sa na farby a štýlové línie modelu Honda Jazz, ktoré elegantne prechádzajú od svetlometov až po koncové svetlá. V priestrannom interiéri vás bude rozmaznávať prvotriedna kvalita a sedadlá, ktoré sú také pohodlné, že sa vám neskôr nebude chcieť ani vystupovať.

Pokročilé bezpečnostné funkcie Model Jazz je štandardne vybavený bezpečnostným systémom Honda SENSING. Pozrite sa detailnejšie na tieto pokročilé technológie podpory riadenia, ktoré sa starajú o dokonalú bezpečnosť vás aj vašich blízkych.

Hybrid v športovom štýle

Zoznámte sa s novým modelom Jazz. Ako každý full hybridný model Honda, aj tento sa vyznačuje okamžitou, hladkou odozvou, vysokou efektivitou a má aj nezameniteľný štýl. 

Malé rozmery, veľké funkcie

Ktorá verzia je určená pre vás?

Verzia
Vaša voľba
Hlavné prvky
 
 
 
Jazz Advance

Jazz Advance

Pre vodičov požadujúcich praktickosť a nadštandardnú výbavu.

Parkovacie senzory vpredu a vzadu, parkovacia kamera, vyhrievané sedadlá vpredu, navigácia, aplikácia My Honda+.

Vyhrievaný volant

Inteligentný bezkľúčový vstup a štartovanie.

Jazz Crosstar Advance

Jazz Crosstar Advance

Pre tých, ktorí hľadajú vzhľad SUV spolu s priestrannosťou a všestrannosťou.

Jedinečné prvky modelu Crosstar vrátane integrovaných strešných lyžín a bohtá výbava vrátane parkovacej kamery, predných a zadných parkovacích senzorov, navigácia.

16” kolesá z ľahkých zliatin Crosstar

Pohodlné sedadlá s textilným čalúnením s vodeodolnou úpravou.

Detailný záber na ženu vo vozidle

Pocit bezpečia

Systém Honda SENSING predstavuje balík inteligentných bezpečnostných asistenčných systémov upozorňujúcich vás aj vašich spolujazdcov na nebezpečenstvo, ktoré ste mohli prehliadnuť. Aj vďaka týmto pokročilým asistenčným technológiám získal model Jazz maximálne hodnotenie 5 hviezdičiek v testoch bezpečnosti NCAP.