Posunúť

Prečo SUV Honda?

Vďaka čomu je zážitok z jazdy v SUV iný než v hatchbacku alebo sedane? Podobne ako všetky vozidlá Honda, sú tieto modely vytvorené s dôrazom na komfort a vyššiu úroveň istoty pri jazde, a to vďaka zvýšenej polohe sedenia s vynikajúcim výhľadom na cestu. Skratka SUV označuje športovo-úžitkové vozidlo a rovnako ako CR-V, aj model HR-V ponúka priestranný interiér, ktorý sa dá jednoducho prispôsobiť, aby sa dal vždy čo najlepšie využiť.

Trojštvrťový záber spredu na model CR-V pri jazde mestom.

2WD alebo AWD?

Máme v ponuke modely s pohonom predných kolies (2WD) a tiež verzie s pohonom všetkých kolies (AWD). Pohon predných kolies ponúka lepšiu trakciu než je to v prípade výhradne zadného pohonu. Verzie s pohonom všetkých kolies (AWD) sú vybavené novým systémom All Wheel Drive Intelligent Control System™, ktorý v prípade potreby presne distribuuje výkon na jednotlivé kolesá.

Trojštvrťový záber spredu na model CR-V pri jazde mestom.

Je to Honda!

SUV modely Honda ponúkajú vždy výnimočný zážitok z jazdy - vyskúšajte si akú skvelú spätnú väzbu a jazdné vlastnosti majú a budete nadšení. Vďaka vyvýšenej polohe pri jazde máte navyše pocit bezpečia a istoty, pretože sa na cestu aj na okolie pozeráte z oveľa vyššej perspektívy. Jednou z výhod pre majiteľov a vodičov vozidiel SUV je oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie nastupovanie a vystupovanie.

Trojštvrťový záber spredu na model CR-V pri jazde mestom.

Ľahšie, ako si myslíte

Vďaka vyššej polohe sedenia je vynikajúci výhľad a prehľad o okolitých vozidlách a prekážkach zaručený. Modely SUV Honda sú navyše vybavené mnohými prvkami ako sú parkovacie senzory a zadná parkovacia kamera, ktoré vám pomáhajú pri manévrovaní v stiesnenom priestore.

Trojštvrťový záber spredu na model CR-V pri jazde mestom.

Vaša bezpečnosť je pre nás prvoradá

Naše modely SUV sú navrhnuté tak, aby poskytovali vodičom a cestujúcim aj vynikajúcu úroveň aktívnej a pasívnej bezpečnosti. Sú vybavené systémom Honda Sensing – balíkom pokročilých asistenčných technológií pre vašu bezpečnosť. To však nie je všetko – model CR-V získal v nezávislých testoch, ktoré vykonáva konzorcium Euro NCAP, maximálne ocenenie päť hviezdičiek.

Ktoré SUV Honda je pre mňa to pravé?

Model SUV
Pohonná jednotka
Hlavné prvky
 
Trojštvrťový záber spredu na model Honda CR-V

CR-V

e:HEV Hybrid
Veľký batožinový priestor s výnimočnou ponukou priestoru, štýlový interiér a bezpečnostné prvky systému Honda SENSING.
Trojštvrťový záber spredu na model Honda HR-V.

HR-V

e:HEV Hybrid
Športové SUV v štýle kupé s nízkou spotrebou a najlepším priestorom v danej triede s flexibilnými sedadlami Magic Seats.