Modelový rad vozidiel Honda

Novinky elektrifikovaného radu vozidiel Honda pre rok 2022 – 2023

Honda je odhodlaná prinášať vám nové modely s pokročilými elektrifikovanými pohonnými jednotkami a pri každom novom vozidle, ktoré uvádzame na trh, sme tak o krok bližšie k uskutočneniu svojej elektrickej vízie dosiahnutia nízkouhlíkovej spoločnosti. Do roku 2022 Honda splní svoj cieľ a všetky mainstreamové modely predávané v Európe budú elektrifikované.

Elektrifikovaný rad vozidiel Honda

Elektrifikovaný rad modelov Honda je poháňaný našou vlastnou technológiou, ktorá prináša elektrizujúci zážitok z jazdy v celom rade plne elektrických (EV), samonabíjacích full hybridných (e:HEV) a plug-in hybridných (e:PHEV) modelov.

 Kompaktné  SUV Honda – plne elektrické

Úplne nové kompaktné SUV –
plne elektrické

Ponuku akumulátorových elektromobilov (EV) Honda doplní toto úplne nové plne elektrické malé SUV, ktoré bude uvedené na trh v roku 2023. Tento model ponúka jedinečnú kombináciu dynamiky, technológií a dizajnu. Je vynikajúcou voľbou ako prvý rodinný elektromobil.

SUV Honda – full hybrid e:HEV

SUV Honda –
full hybrid ZR-V e:HEV

Rad samonabíjacích full hybridných modelov e:HEV, do ktorého patria modely HR-V a CR-V, doplní Honda o nové športové a dynamické SUV strednej veľkosti už v roku 2023. Bližšie informácie vám prinesieme už čoskoro. 

SUV Honda CR-V full hybrid e:HEV a plug-in hybrid e:PHEV

SUV Honda CR-V full hybrid e:HEV a plug-in hybrid e:PHEV

V roku 2023 uvedie Honda na trh úplne nový model CR-V s možnosťou voľby rôznych elektrifikovaných pohonných jednotiek. Nové CR-V e:HEV bude aj naďalej k dispozícii ako samonabíjací full hybrid, no po prvý raz predstaví Honda v Európe aj CR-V e:PHEV – plug-in hybridnú verziu svojho najobľúbenejšieho veľkého SUV. Bližšie informácie o pripravovaných novinkách vám na tomto mieste budeme prinášať postupne.